REALITNÉ INVESTÍCIE
REALITNÉ INVESTÍCIE Integer a nisi ante. Donec lorem leo, rhoncus nec tempus vel, bibendum quis nibh.

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!
Vyhľadávanie
-
-
Moderný 4i byt so záhradkou pri hrádzi v Rovinke od 147900,- centrum obce!
Cena:
147 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Rovinka
Ulica: Okružná
Kategória: Byty
Druh: Mezonet
 
Podlahová plocha: 112 m2
Stav objektu: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 11933984421665
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Rovinkareality. sk ponúka na predaj elegantný 4 izbový prízemný byt s veľkorysou výmerou 100m2/ celkovo 112m2/. K bytu prináleží predzáhradka o výmere 199 m2 a terasa 12m2. Dve parkovacie miesta sú zahrnuté v cene. Celková rozloha pozemku je približne 330m2. Po úspešnom projekte v Bernolákove , ktorý je už postavený, skolaudovaný a predaný prichádza developer s jeho nasledovníkom v obci Rovinka . Projekt tvoria tri rodinné dvojdomy, ktoré ponúkajú prízemné a mezonetové byty so záhradami. Výborná dostupnosť do Bratislavy, kompletná občianska vybavenosť v obci, priestor na trávenie voľného času.

DISPOZÍCIA

Byt je výborne dispozične riešený a spĺňa všetky požiadavky modernej rodiny.
Prízemie : vstupná hala, technická miestnosť a toaleta, kuchyňa spojená s jedálenskou časťou a presvetlenou obývacou izbou s priamym vstupom na terasu a do záhrady, spálňa, ku ktorej prislúcha šatník, 2 samostatné izby, kúpeľňa s vaňou, toaleta.


LOKALITA

Projekt v obci Rovinka sa nachádza v centre obce, len niekoľko metrov od hrádze na uliciach Jazdecká a Gazdovská . Je situovaný v modernej časti Rovinky, kde momentálne vyrastajú prevažne rodinné novostavby. Projekt sa nachádza v bezprostrednej blízkosti hrádze s možnosťou rekreačného a športového využitia.

Za projektom v Rovinke stojí uznávaný architekt Ing.arch. Peter Hriň. Jeho dlhoročné skúsenosti a široké portfólio sú zárukou kvalitnej a elegantnej stavby. Priestranné, presvetlené priestory a minimalistická fasáda sú zárukou toho, že stavba je elegantná, vkusná a nadčasová.

VYHOTOVENIE

Základové konštrukcie budú tvorené základovými pásmi do nezámrznej hĺbky pod terénom v kombinácii s debniacimi tvárnicami DT 30.
Zvislé konštrukcie prízemia sú navrhnuté zo stavebného systému pálených tehál Porotherm Profi – obvodové nosné murivo hr.300mm, vnútorné nosné murivo hr.250mm a vnútorné priečky hr.115mm. Deliace steny medzi bytmi sú navrhované z akustických tvárnic Porotherm AKU MK hr. 300mm.
Stropné konštrukcie mezonetového bytu budú riešené ako železobetónové, so schodiskovým telesom. Strop bytu B budú tvoriť drevené trámy so záklopom.
Strecha je riešená ako plochá s obráteným poradím vrstiev.
Vonkajšia konečná povrchová vrstva obvodových stien je navrhnutá ako kombinácia bielej, sivej a grafitovej farby tenkovrstvovej ušľachtilej silikátovej omietky (dodávateľ napr. BAUMIT.)
na vonkajších terasách mrazuvzdorná dlažba
Okná a dvere sú navrhnuté plastové, s izolačným trojsklom.
Vonkajšie parapety, poplastove biele
Vnútorné parapety biele
samotný plynový kotol je umiestnený v každom byte v technickej miestnosti, ohrev vody, regulácia, zásobník TUV, v bytoch je podlahové vykurovanie
Všetky konštrukcie budú spĺňať teplotechnické podmienky STN EN 73 0540, a zvukoizolačné podmienky STN EN 73 0532.

DOPRAVA

ROVINKA je obec vzdialená necelé 2 km od Bratislavy . Dostupnosť z a do hlavného mesta je riešená frekventovaným, pravidelnými autobusovým linkami do centra Bratislavy / Slovaklines 20 min./ aj výborným , pravidelným, moderným vlakovým spojením REGIOJET - do centra mesta za 15 min.Momentálne začali práce na výstavbe dialnice R7 / Dunajská streda - Bratislava/


CENA

CENA HOLOBYT: 147 900 €
V cene bytu v štádiu holobyt je zahrnuté : elektrický kotol, kovové zábradlie na schodisku, zámková dlažba na parkovacích miestach, vymurovaný priestor pre smetné koše, oplotenie okolo domu a medzi záhradkami a dlaždice na terase 12m2.

CENA V ŠTANDARDE: 157.900,- €
V cene bytu v štádiu štandard je zahrnuté: podlahy, dlažby, sanita, parkety a interiérové dvere, elektrický kotol, zámková dlažba na parkovacích miestach, vymurovaný priestor pre smetné koše, oplotenie okolo domu a medzi záhradkami a dlaždice na terase 12m2.

FINANCOVANIE: Stačí Vám 10 % ako záloha, zvyšok po kolaudácií.
V cene je zahrnutý kompletný právny a hypotekárny servis.

Neváhajte nás kontaktovať na 0903454108, 0901741444 , 0903467629, 0903444367 alebo na rovinkareality-ZVNC-gmail.com

Maklér:

makler
Andrea Krajčiová
0903467629

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.